NightMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

NightMu

NightMU Online Forums !
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;)

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
EMINEM
Noob
Noob
EMINEM


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/09/2007

O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Empty
MesajSubiect: O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;)   O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 2:40 pm

Salut Admini




subsemnatul andrei,iar in joc EMINEM in varsta de 19 ani asi dorii sa va ajut in legatura cu svr si sa ajunga acolo unde ii este locul si fie playeri corecti sa ajut la pastrarea linistii pe svr. o sa fiiu online cat pot de mult,iar in regula cu playery o sa ii ajut cu ce pot chiar si cu party.promit sa fac reclama sa aduc playeri multi si totodata sa ajut la sectiunea de limba engleza,iar regulile le-am invatat pe derost.Am mare experienta pe aceste srv de mu si am fost admin pe 2 srv.


am cateva propuneri noi pentru eventuri:


1.alegem 3 playeri buni si 3 slabi iar pe acestia buni ii punem sa creasca pe cei slabi,in 3 tzarcuri diferite si trei admini ii vor cronometra pe fiecare in parte cate rr face in 10 minute iar cel ce face cat mai multe este castigator


2batalia guildurilor(selectam patru guilduri iar fiecare lider de guild va selecta 4 oameni ce vor participa la acest event din fiecar guild inscris. se vor face 2 batali iar semifinalisti se vor bate intre ei iar guildul finalis va primi cate 10 bok +5 de fiecare castigator

Mai am multe pareri din acestea daca le vreti votati-ma

P.s:sunteti tari
Sus In jos
capone
Noob
Noob
capone


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 21/08/2007

O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Empty
MesajSubiect: Re: O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;)   O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 3:20 pm

hmmmm...suna interesant.....
Sus In jos
EMINEM
Noob
Noob
EMINEM


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/09/2007

O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Empty
MesajSubiect: admin request   O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Icon_minitimeVin Sept 14, 2007 6:00 pm

MULTUMESC MULT Very Happy
Sus In jos
Exile
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/08/2007

O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Empty
MesajSubiect: Re: O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;)   O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Icon_minitimeDum Oct 07, 2007 12:02 pm

Nu cumva esti din Arad ? :closedeyes:
Sus In jos
Continut sponsorizat





O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Empty
MesajSubiect: Re: O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;)   O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;) Icon_minitime

Sus In jos
 
O CERERE DE ADMIN CITITI SI VOTATI ;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cititi si daca ma vreti votati ( Be Admin ) Thx!
» Cerere Admin
» [Cerere]ADMIN
» Be Admin
» Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NightMu :: NightMu :: Admin request-
Mergi direct la: